Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lubliniec

Dzisiaj na drogach województwa śląskiego policjanci prowadzą działania pod kryptonimem „Bezpieczne skrzyżowanie”. Uwaga mundurowych skierowana jest na naruszenia przepisów ruchu drogowego w rejonie skrzyżowań i tam, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych. Dzisiejsze działania prowadzone przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego KPP Lubliniec mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa w rejonie skrzyżowań na terenie powiatu lublinieckiego.

Monitorowane będą szczególnie te miejsca, gdzie występuje duży ruch pojazdów i  pieszych celem niedopuszczenia do zdarzeń drogowych. Stróże prawa będą kontrolowali czy kierujący pojazdami w rejonie skrzyżowań przestrzegają przepisów ruchu drogowego, ale również będą zwracać uwagę na to czy piesi użytkownicy dróg stosują się do przepisów ich obowiązujących. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.