Twoje TAK ma ZNACZENIE po raz czwarty! Już 25 maja! Przygotowaliśmy dla Was prawdziwą moc atrakcji takich jak miasteczko dla najmłodszych zorganizowane przez Stowarzyszenie Montownia czy odwiedziny Fundacja "Dr Clown"! Dodatkowo pokazy pojazdów specjalnych dzięki życzliwości i zaangażowaniu Jednostek Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej oraz Jednostki Komandosów w Lublińcu Zapraszamy również na profesjonalne pokazy PIERWSZEJ POMOCY oraz perfekcyjne POKAZY UMIEJĘTNOŚCI SPORTOWYCH.

W części artystycznej dla naszych seniorów wystąpią ZA MŁODZI NA SEN, BORONOWIANIE oraz DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:) Będą z nami Lublinieckie Amazonki ... i nie tylko, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Katowice, Dawcy szpiku, Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie ! W części koncertowej będziecie mogli natomiast usłyszeć laureatów II Przegląd Piosenki Młodzieżowej „Życie jest piękne, bo…”, a dzień zakończymy koncertem NA PIERWSZY ZNAK w wykonaniu Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta Lubliniec pod batutą Bartłomieja Pięty we współpracy z TEATR PO PRACY pod dowództwem Agnieszki Raj - Kubat
W trakcie trwania akcji odbywać się będzie całodniowy III ZLOT FOODTRUCK'ÓW - RYNEK SMAKÓW! Kampania współorganizowana i współfinansowana ze środków URZĘDU MIASTA LUBLINIEC Miasto Lubliniec w ścisłej współpracy z Miejski Dom Kultury Lubliniec!

W załączeniu wykaz badań z których będzie można skorzystać od 11:00-16:00