Funkcjonariusze Zespołu Wykroczeń z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu ustalają okoliczności kolejnego przypadku rozsypania na jezdni drobnych elementów szkła, które miało miejsce w dniu 20 kwietnia 2019 r. w Jawornicy na odcinku drogi pomiędzy ulicami Ks. Misia a Szkolną. Policjanci proszą o kontakt świadków zdarzenia lub osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy pod nr tel. 34/353 22 55.

Zanieczyszczenie drogi i pobocza stwierdzone w Jawornicy powstało prawdopodobnie w wyniku przewożenia źle zabezpieczonego ładunku. Czyn taki stanowi wykroczenie, za które sprawca może być ukarany grzywną nawet do 1500 zł.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu pod nr tel. 34/353 22 55.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.