Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lubliniec

Do groźnego pożaru doszło w budynku szkoły przy ulicy Piłsudskiego w Lublińcu. Spaleniu uległa konstrukcja dachu i poddasze. Miejsce zdarzenia zabezpieczają policjanci. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Przyczynę i okoliczności pożaru ustalają lublinieccy śledczy.

Dzisiaj krótko po godzinie 6.00 pracownik dozorujący budynek szkoły przekazał służbom informację o pożarze. Na miejsce natychmiast skierowani zostali strażacy oraz policjanci. Spaleniu uległa konstrukcja dachu oraz poddasze. Na czas akcji gaśniczej mundurowi zabezpieczali miejsce zdarzenia przed dostępem osób postronnych oraz zapewniali szybki dojazd pojazdów gaśniczych. Czasowo wyłączona z ruchu została ulica Piłsudskiego. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Przyczynę i okoliczności pożaru ustalają lublinieccy śledczy. Na miejscu prowadzone są oględziny kryminalistyczne z udziałem biegłego.

  • Na zdjęciu widoczne pojazdy policji w czasie akcji gaśniczej szkoły w Lublińcu.
  • Na zdjęciu policjanci zabezpieczają wjazd na teren szkoły gdzie doszło do pożaru.
  • Na zdjęciu policjant w trakcie zabezpieczenia miejsca pożaru szkoły w Lublińcu.
  • Na zdjęciu policjanci zabezpieczający akcję gaśniczą szkoły w Lublińcu. Na pierwszym planie widoczny dowódca policyjnej akcji w kamizelce odblaskowej.
  • Na zdjęciu technik kryminalistyki na tle wozów strażackich.
  • Na zdjęciu biegły sądowy i policjanci w trakcie czynności na miejscu pożaru szkoły w Lublińcu.