Nabór do eliminacji powiatowych recytatorskich spotkań w MDK trwa do 29 kwietnia
Zainspiruj się literaturą podczas najbliższych spotkań recytatorskich w naszym mieście! Miejski Dom Kultury zaprasza na XXXV Regionalne Spotkania Recytatorskie „Wrażliwość na słowa”. Zgłoszenia są przyjmowane do końca kwietnia, a eliminacje odbędą się na początku maja.
  1. Eliminacje powiatowe odbędą się 8 i 9 maja 2024 roku.
  2. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 29 kwietnia 2024 roku.
  3. Miejsce zgłoszeń: Miejski Dom Kultury, ul. Plebiscytowa 9, Lubliniec lub drogą mailową.
  4. Cele konkursu to rozwijanie umiejętności recytatorskich oraz promowanie literatury.

Regionalne Spotkania Recytatorskie „Wrażliwość na słowa” to doskonała okazja, by młodzi ludzie mogli zaprezentować swoje umiejętności interpretacyjne oraz zetknąć się z pięknem polskiej i światowej literatury. Konkurs ma na celu nie tylko rywalizację, ale również wymianę doświadczeń i inspiracji między młodymi entuzjastami literatury.

Podczas dwudniowych eliminacji w Miejskim Domu Kultury uczestnicy będą mieli okazję wystąpić przed jury i publicznością, prezentując wybrane przez siebie utwory. To wyjątkowe wydarzenie, które co roku przyciąga liczne grono uczestników i widzów, stanowiąc znaczący element kulturalnego krajobrazu naszego miasta.

Jeżeli jesteś młodym recytatorem lub po prostu kochasz literaturę, nie przegap tej możliwości! Zgłoś swój udział i dołącz do grona osób, które tak jak Ty, cenią sobie piękno słowa mówionego. Szczegółowy regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są bezpośrednio w Miejskim Domu Kultury.


Na podstawie: MDK w Lublińcu