Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lubliniec

W tym tygodniu trudno pisać o czymś innym niż... DNI LUBLIŃCA! :) Mimo to, nieśmiało przedstawimy też alternatywy dla tych, którzy chcą kulturalnych doznań np. w przestrzeni MDK. :)

 

10 czerwca, poniedziałek

Filmowe propozycje na początek tygodnia:

 

11 czerwca, wtorek

Ostatnia szansa, żeby zobaczyć te filmy!

 

14 czerwca, piątek

Zaczynamy Dni Lublińca! :)

Tego dnia w Amfiteatrze czekają na Was występy wokalistów i tancerzy z MDK, koncert zespołu Baboki, koncert zespołu Stokrotki. Gwiazdą wieczoru będzie Natalia Szroeder!

 

Oczywiście - mamy też propozycje kinowe. :)

  • Bajka: "Panda i Banda" - o przygodach pandy, która trafiła pod "niewłaściwy adres". W podróży do domu wspierają ją oczywiście przyjaciele. :) Gramy o 17.00.
  • Film: "John Wick 3" - Keanu Reeves i Halle Berry w trzeciej części thrillera o niedoścignionym zabójcy. Gramy o 19.00.

 

15 czerwca, sobota

Będzie się działo!

Mecz oldboje vs. księża, Gala Psów Nie Tylko Rasowych, otwarcie Lubiteki - to w mieście. A w Amfiteatrze tego dnia występy artystów z MDK, animacje dla dzieci, Izabela Kapiasová i Gang Olsena. Gwiazda wieczoru? Piękni i Młodzi! A później jeszcze kilka muzycznych chwil z zespołem Travers. :)

 

Kinowe propozycje? Proszę bardzo:

 

16 czerwca, niedziela

Co w Amfiteatrze? Animacje dla dzieci, do śmiechu - Kabaret Moherowe Berety, do wzruszeń - Teatr po Pracy, do zabawy - koncert zespołu ShaleyesH! A gwiazdą wieczoru tego dnia będzie oczywiście Kult!

 

W kinie:

 

W Galerii pod Glinianym Aniołem można nadal podziwiać wystawę akwareli. A przy okazji napić się dobrej kawy :)

 

W holu MDK - wystawa prac sekcji plastycznych i kreatywnych "Święto Młodej Sztuki" :)

 

Zajęcia sportowe i zajęcia sekcji - według ustalonego planu. :)