• Projekt zainicjowany przez Wiceprzewodniczącą Rady Powiatu - Anitę Naczyńską, patronat nad projektem objął starosta Joachim Smyła.
  • Idea projektu jest bardzo prosta - różne firmy, organizacje, stowarzyszenia, czy też osoby prywatne, poświęcają swój wolny czas i proponują bezpłatne zajęcia promujące swoje pasje oraz przedmiot działania.
  • Przygotowana oferta zawiera bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne, edukacyjne, konsultacje medyczne, wizyty w salonach fryzjerskich, porady dietetyków, trenerów personalnych, zajęcia muzyczne, wizyty w muzeum czy też zajęcia dla seniorów.

Wspólnie pomnażamy dobro!

Na początku trudno było przekonać ludzi, że projekt się uda, że warto w nim wziąć udział i zawierzyć w jego przesłanie. W dzisiejszych czasach często słyszy się „nie ma nic za darmo” a w naszym projekcie właśnie to jest sednem działania, bezinteresowne dzielenie się swymi zainteresowaniami i wiedzą. Co roku do projektu dołączają nowe podmioty, co kolejny raz potwierdza, iż społeczność lokalna chętnie angażuje się w akcje mające na celu poprawę jakości życia w powiecie. Mam nadzieję, że tegoroczna oferta projektu sprawi, iż wakacje spędzane w domu wcale nie będą nudne – mówiła Anita Naczyńska, inicjatorka projektu