Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej w Lublińcu – harmonogram kolęd (wizyt duszpasterskich) 2025

1 min czytania
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej w Lublińcu – harmonogram kolęd (wizyt duszpasterskich) 2025

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej w Lublińcu podała terminy kolędy organizowanej na przełomie grudnia i stycznia. Ogłoszenie zawiera szczegółowy rozkład wizyt oraz dodatkowe dni kolędowe.

W komunikacie parafialnym opublikowanym 21.12.2025 zamieszczono konkretne daty i obszary, które obejmą wizyty duszpasterskie, oraz informację o dodatkowych terminach kolędowych. (kokotek.oblaci.pl)

Harmonogram wizyt duszpasterskich

  • Sobota 27.12 od 9.00: Zarach, Pusta Kuźnica, Leśnica, Jania Góra.
  • Niedziela 28.12 od 13.00: Posmyk od OCM
  • Poniedziałek 29.12 od 14.00: Kokotek Dworzec, Kokotek (od Posmyka).
  • Kolęda dodatkowa od 15.00: 30.12, 02.01, 04.01.

Parafia prosi o sprawdzenie podanej ulicy i terminu na oficjalnym ogłoszeniu parafialnym, ponieważ daty i kolejność wizyt mogą ulec zmianie.

Autor: Admin