Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lubliniec

Lublinieccy policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które w dniach od 1-21 lutego 2019r. widziały lub miały kontakt ze zmarłym Tadeuszem Kiedosem, którego zwłoki odnaleziono w dniu 21 lutego bieżącego roku w rejonie mostu na rzece Liswarta koło Panoszowa.

Aktualnie śledczy wyjaśniają wszystkie okoliczności śmierci mężczyzny. Jak ustalili policjanci mężczyzna ostatnio przebywał w schronisku dla osób bezdomnych im. św. Alberta w Gliwicach.

Publikujemy wizerunek mężczyzny:

Tadeusz Kiedos

Wszystkie osoby, które w okresie od 1- 21 lutego 2019r. miały kontakt z mężczyzną lub posiadają informacje dotyczące miejsc, w których przebywał Tadeusz Kiedos proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lublińcu pod numerem tel. 34 353 22 55 lub najbliższą jednostką Policji.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.