Prezentujemy kolejność prezentacji w eliminacjach XXI Lublinieckiej Wiosny Kulturalnej dnia 13 kwietnia 2019 roku.
 
 
Rozpoczęcie godz. 9:00
Zespoły muzyczne i wokalne
  1. Amelia Biernacka, Natalia Christ, Weronika Owczarek, Lena Chmiel
  2. GREEN PIG - Urszula Kozielska, Jacob Wilczek
  3. Julia Sekulska, Hanna Polewczyk
  4. Konopielki
  5. Duet Marta Mokry i Olga Staszyńska
  6. Żadnych Braw Band
 
Wokaliści przedszkole
  1. Maksymilian Brzezina
  2. Lena Chmiel
  3. Igor Dulok
  4. Hanna Kampa
  5. Magdalena Kos
  6. Wiktoria Kozala
  7. Lena Mandla
  8. Liliana Modlińska
  9. Karol Paszewski
  10. Natalia Rek
  11. Mikołaj Werner
 
Wokaliści klasy I-III
  1. Gabriela Brol
  2. Amelia Chmiel
  3. Wiktoria Gajda
  4. Pola Gatner
  5. Kamil Janus
  6. Kinga Maniak
  7. Emilia Nowak
  8. Michalina Orzełek
  9. Dominika Paruzel
  10. Oliwia Paus
  11. Maja Potter
  12. Amelia Spojda
  13. Żaklin Solich
  14. Emilia Styczyrz
  15. Julia Szaforz
  16. Julia Trybus
  17. Milena Wietecka
  18. Kinga Zamoska
 
Wokaliści klasy IV-VI
  1. Ksawery Bednarek
  2. Amelia Chrzanowska
  3. Radek Gembała
  4. Julia Jeziorowska
  5. Julia Kalbarczyk
  6. Karolina Kałuża
  7. Magdalena Kocyba
  8. Zofia Koloch
  9. Natalia Korzekwa
  10. Aleksandra Kowalczyk
  11. Zuzanna Lerche
  12. Mateusz Literacki
  13. Emilia Małeska
  14. Julia Mańka
  15. Marta Mokry
  16. Aleksandra Mucha
  17. Jagoda Niesłona
  18. Dominika Paruzel
  19. Hanna Polewczyk
  20. Emilia Rek
  21. Emilia Różańska
  22. Julia Sekulska
  23. Olga Staszyńska
  24. Lena Stawecka
  25. Julia Szłapa
  26. Adrianna Tofilska
  27. Kacper Wiśniewski
 
Wokaliści klasy VII-VIII oraz gimnazjum
  1. Oliwia Bielecka
  2. Zuzanna Cieśla
  3. Nadia Gembała
  4. Oliwia Koloch
  5. Wiktoria Książek
  6. Hanna Kulińska
  7. Franziska Ochmann
  8. Jakub Olszewski
  9. Olga Petryk
  10. Laura Piosek
  11. Weronika Piskon
  12. Julia Plaza
  13. Amelia Rek
  14. Krystian Stańczykiewicz
  15. Kamila Szopka
  16. Kacper Tarnowski
  17. Klaudia Ujma
  18. Dominika Wąsik
  19. Kinga Wilczek
  20. Nikola Żydek
 
Wokaliści szkoły ponadgimnazjalne oraz dorośli
  1. Julia Kazuch
  2. Urszula Kozielska
  3. Martyna Kozińska
  4. Anna Kupny
  5. Sandra Rose
  6. Zuzanna Skibińska
  7. Julia Styczyrz
  8. Paulina Szendera
  9. Julia Walaszczyk
  10. Kacper Wieczorek
Kolejność nie ulega zmianie.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.