Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lubliniec

Jak uwieść mężczyznę?

W relacjach damsko- męskich przyjęło się, by o panach mówić w kategorii zdobywców, a kobiety stawiać na pozycji ofiar męskiego czaru. Podejście to jest jednak zbyt prostolinijne i zdecydowanie nieodzwierciedlające rzeczywistości. Kobiety także potrafią użyć swoich zdolności, żeby zawrócić w głowie mężczyznom. Zwłaszcza, gdy ich wybranek nie spieszy się w stawianiu kolejnych kroków we wspólnej relacji. W zdobyciu męskiego serca nie może być jednak mowy o podstępnych trikach, lecz o sztuce uwodzenia opartej na szczerych intencjach.

Panowie lubią być obiektem kobiecej uwagi

Każdy związek damsko- męski zaczyna się od wzajemnego poznania. By koleżeńska relacja mogła przerodzić się w romantyczny związek warto bardziej się w nią zaangażować. Mężczyźni lubią, gdy ktoś interesuje się ich pasją. W celu pokazania swojej uwagi, kobieta może usiąść na trybunach podczas meczu wybranka, albo iść z nim na koncert ulubionej kapeli. Będzie to dobrym pretekstem do poznania się z innej strony i zbudowania wspomnień, do których z chęcią się powróci. Po głównej atrakcji wieczoru warto wybrać się na wspólne jedzenie. Wizyta w pizzerii albo barze może obudzić w głowie mężczyzny zainteresowanie kobietą, która siedzi tuż przed nim.

Subtelne granie kobiecością

Panowie są wzrokowcami, dlatego w pierwszej kolejności zwracają uwagę na panie emanujące kobiecością. Nie trzeba jednak nosić krótkich spódniczek, szpilek i mocnego makijażu, żeby zawrócić w głowie mężczyźnie. Wystarczy subtelnie dawać mu do zrozumienia, że natura kobiety okazującej mu zainteresowanie ma drugą, zmysłową twarz. W tym celu można poprosić mężczyznę na przykład o pomoc przy wyborze sukienki na nadchodzącą okazję. Nie muszą być to jednak wspólne zakupy. Wystarczy, by wysłać mu kilka zdjęć sylwetki w kobiecych stylizacjach. Widok szpilek, smukłych nóg, podkreślonej figury, czy biustu może zmienić obraz kobiety, jaki do tej pory kreował się w umyśle mężczyzny. Trzeba jednak pamiętać, by nie przesadzić i nie pozować w sposób wyzywający. Zdjęcia mają podkreślać delikatność i w subtelny sposób wyjaśniać panom, że kobieta na co dzień nosząca jeansy i za duże bluzy może wyglądać zmysłowo. Z pewnością pomoże to w procesie uwodzenia.

Podryw dla zabawy? Femme fatale mogą mieć problem

Wśród kobiet nie brakuje tych, które uwodzenie mężczyzn traktują w kategoriach zabawy. Ich celem jest łamanie serc panom, którzy tracą głowę i zdrowy rozsądek na punkcie roześmianych lolitek, świadomie zdobywających i porzucających mężczyzn. Okazuje się jednak, że bycie femme fatale jest nieopłacalne przede wszystkim dla... kobiet. Budowanie swojej reputacji, jako osoby nieliczącej się z uczuciami innych może skutkować niepowodzeniem w relacjach damsko- męskich. Kobieta, która ma na swoim koncie kilka nieudanych związków, zakończonych głośnym rozstaniem z powodu zdrady, czy kłamstwa, może być wkrótce omijana przez mężczyzn szerokim łukiem. Warto się więc zastanowić, czy granie na uczuciach innych jest opłacalne i czy nie przyniesie skutków innych, niż oczekiwane.