MDK w Lublińcu: Lipcowe premiery i poranki filmowe dla dzieci w Kinie Karolinka
Lato w pełni, a wraz z nim w naszym kinie zapowiadają się ekscytujące filmowe seanse dla najmłodszych. Przedstawiamy pełny harmonogram lipcowych animacji w Kinie "Karolinka", które z pewnością dostarczą dzieciom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.

Premiery filmowe: Gru i Minionki oraz Był sobie kot

Już 5 lipca 2024 roku o godzinie 16:00 i 18:00 na ekranie Kina "Karolinka" pojawi się długo wyczekiwana animacja "Gru i Minionki: Pod przykrywką". To doskonała okazja, aby zobaczyć nowe przygody kultowych postaci, które z pewnością zachwycą młodych widzów. Kolejną premierą, której nie można przegapić, jest animowana komedia "Był sobie kot". Film ten zostanie wyświetlony 19 lipca 2024 roku o godzinie 15:00 i 17:00, zapewniając dzieciom mnóstwo śmiechu i emocji.

Poranki filmowe: Jurek Maskonurek, Strażniczka smoków, Basia i Nina

Kino "Karolinka" przygotowało również specjalne poranki filmowe, które odbywać się będą w każdy wtorek i piątek o godzinie 10:00. Na początek zapraszamy na "Jurek Maskonurek: Misja Puffinów" - opowieść o przygodach małego ptaszka i jego przyjaciół. Animację można zobaczyć 2 i 9 lipca o godzinie 10:00. To historia pełna humoru i emocji, idealna na letnie poranki.

W dniach 12 i 16 lipca o godzinie 10:00 zapraszamy na seans "Strażniczka smoków". To magiczna opowieść o sierocie Ping, która musi ocalić smocze jajo, wyruszając w pełną wyzwań podróż. W trakcie tej wciągającej przygody dziewczynka odkryje w sobie niezwykłe moce i stanie się prawdziwą strażniczką smoków.

Animacja "Basia. Jestem w sam raz" czeka na młodych widzów 23 i 26 lipca o godzinie 10:00. To ciepła i pełna uroku historia o bystrej pięciolatce, której życie jest pełne przygód i zabawy. Basia uwielbia żelki, zwierzęta i spędzanie czasu z przyjaciółmi oraz rodziną. Każdy dzień przynosi jej nowe wyzwania i niespodzianki.

Na zakończenie miesiąca, 30 lipca o godzinie 10:00, zapraszamy na "Wielka przygoda Niny". To poruszająca opowieść o dziewczynce, która wraz z sąsiadem i magicznym jeżem postanawia pomóc swojej rodzinie, odnajdując ukryty skarb. Film ten z pewnością pobudzi wyobraźnię młodych widzów i nauczy ich wartości takich jak spryt i zaufanie.

Gdzie kupić bilety?

Bilety na wszystkie seanse dostępne są w kasie Miejskiego Domu Kultury na godzinę przed seansem oraz online. Zapraszamy do wspólnego spędzania letnich dni w kinie "Karolinka" i cieszenia się wspaniałymi animacjami, które dostarczą niezapomnianych wrażeń i mnóstwo radości najmłodszym widzom.


Według informacji z: MDK w Lublińcu