Wakacyjny koncert i potańcówka na tarasie Galerii pod Glinianym Aniołem
13 lipca 2024 roku mieszkańcy Lublińca i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu muzycznym. W Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się koncert zespołu "Za młodzi na sen", a po nim niezapomniana potańcówka z Tomaszem Kołakowskim.

Muzyczne doznania w Galerii pod Glinianym Aniołem

Już 13 lipca o godzinie 18:00 taras Galerii pod Glinianym Aniołem wypełni się dźwiękami muzyki na żywo. Tego wieczoru na scenie pojawi się zespół "Za młodzi na sen", który swoimi utworami wprowadzi publiczność w letni nastrój. To znakomita okazja, aby zobaczyć na żywo grupę, która zdobywa coraz większą popularność wśród miłośników muzyki.

Noc pełna tańca z Tomaszem Kołakowskim

Po występie zespołu "Za młodzi na sen" zabawa nabierze tempa dzięki Tomaszowi Kołakowskiemu, który poprowadzi "Wakacyjną potańcówkę". Ta część wieczoru będzie pełna energetycznych hitów z dawnych lat, które wprowadzą wszystkich w doskonały nastrój. Jest to idealna okazja, aby w rytmach znanych przebojów spędzić czas na parkiecie w gronie przyjaciół i znajomych.

Zachęta dla mieszkańców do wspólnej zabawy

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Lublińca i okolic do udziału w tym wyjątkowym wieczorze. To wydarzenie, które pozwoli na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i zanurzyć w letniej atmosferze pełnej muzyki, tańca i radości. Nie przegapcie tej okazji, by spędzić niezapomniany wieczór w doskonałym towarzystwie.


Opierając się na: MDK w Lublińcu