Policja Lubliniec: Policjanci poszukują zwyrodnialca, który przywiązał psa do drzewa

1 min czytania

W sobotę w kompleksie leśnym w rejonie Ciasnej i Pawełek mieszkaniec Zborowskiego znalazł przywiązanego do drzewa psa. Na szczęście stan kundelka wskazuje na to, że nie przebywał tam zbyt długo i pomoc nadeszła w porę. Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela czworonoga.

W sobotę z dyżurnym lublinieckiej komendy skontaktował się mieszkaniec Zborowskiego, który poinformował o znalezieniu w lesie psa przywiązanego do drzewa. We wskazane miejsce natychmiast wyruszyli policjanci. W rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że kundelek został przywiązany do drzewa i pozostawiony prawdopodobnie pomiędzy godziną 9.00 a 14.00. Zwierzakiem zaopiekowali się pracownicy gminy, a policjanci poszukują jego opiekuna”.

Śledczy prowadzący sprawę proszą o kontakt wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu właściciela czworonoga

tel. 34/35 32 255 lub 997.

Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu,

lubliniec.slaska.policja.gov.pl

lubliniec.slaska.policja.gov.pl/k13/informacje/wiadomosci/227682,Policjanci-poszukuja-zwyrodnialca-ktory-przywiazal-psa-do-drzewa.html

Autor: krystian