Komunikat Przewodniczącego Rady Miejskiej w Lublińcu dotyczący przedstawienia przez Burmistrza Miasta Lublińca Raportu o Stanie Miasta Lubliniec za 2022 rok i zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad raportem

władze miasta z raportem o stanie miasta za rok 2022

Szanowni Mieszkańcy!

Na sesji Rady Miejskiej w Lublińcu, która odbędzie się w dniu 25.05.2023 roku o godzinie 9.00 w sali wielofunkcyjnej Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu przy ul. Sportowej 3, Burmistrz miasta Lublińca przedstawi Raport o stanie Miasta Lubliniec za 2022 rok.

Na sesji Rada Miejska zapozna się z otrzymanym Raportem oraz podejmie uchwałę w sprawie udzielenia Burmistrzowi Miasta Lublińca absolutorium. Nad Raportem o Stanie Miasta Lubliniec za 2022 rok zostanie przeprowadzona debata, w której, oprócz radnych, będą mogli wziąć udział mieszkańcy naszego miasta.

Mieszkańcy, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w debacie nad Raportem o stanie Miasta Lubliniec, powinni dokonać pisemnego zgłoszenia do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Lublińcu, popartego podpisami co najmniej 50 osób (mieszkańców), najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, tj. najpóźniej do dnia 24.05.2023 r.

Mieszkańcy będą dopuszczeni do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady Miejskiej zgłoszenia.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Rady, nr tel. 34 3530100 wew.108.,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Z uszanowaniem

Przewodniczący Rady Miejskiej

Gabriel Podbioł

Do pobrania
WZÓR ZGŁOSZENIE DO DEBATY 21.79 KB Pobierz
Raport 8.79 MB Pobierz