Rodzinne warsztaty w Lublińcu jak stworzyć ptaka z papieru mache i co dalej

2 min czytania
Rodzinne warsztaty w Lublińcu jak stworzyć ptaka z papieru mache i co dalej


W Miejskim Domu Kultury w Lublińcu trwa piąta edycja Twórczej Strefy Miasta, która przyciąga całe rodziny na kreatywne warsztaty. W ostatni czwartek uczestnicy wspólnie wykonali papierową rzeźbę ptaka, a już niedługo czeka ich kolejna okazja do twórczej zabawy.

  • Rodzinne warsztaty w Lublińcu rozwijają pasje i wyobraźnię
  • Zapisz się na kolejne twórcze spotkanie w MDK Lublińcu

Rodzinne warsztaty w Lublińcu rozwijają pasje i wyobraźnię

7 sierpnia 2025 roku Miejski Dom Kultury w Lublińcu zamienił się w prawdziwą pracownię artystyczną. Podczas rodzinnych zajęć z cyklu Twórcza Strefa Miasta uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił w technice papieru mache, tworząc oryginalną rzeźbę ptaka. Choć metoda ta wymaga cierpliwości i precyzji, wspólna praca szybko upływała, niosąc ze sobą mnóstwo radości i satysfakcji.

Do stworzenia rzeźby w kształcie ptaka uczestników zainspirowała prowadząca Monika Klimza-Gryc.

Zapisz się na kolejne twórcze spotkanie w MDK Lublińcu

Nie zwalniamy tempa! Już 21 sierpnia o godzinie 17:00 odbędą się następne rodzinne warsztaty pod hasłem „Drewniane miasteczko”. To świetna okazja, by ponownie spędzić czas z bliskimi, rozwijając zdolności manualne i wyobraźnię. Udział jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy – rejestracja rusza 11 sierpnia w godzinach od 8:00 do 15:00 pod numerem telefonu 34/351 06 87.

Organizatorem wydarzeń jest Stowarzyszenie AMICUS, które realizuje zadanie publiczne dofinansowane przez Miasto Lubliniec kwotą 4683 zł, co stanowi 66,68% całkowitych kosztów projektu.

Na podstawie: Dom Kultury w Lublińcu

Autor: krystian