W Lublińcu podziękowano ludziom kultury za codzienną pracę i pasję

W Lublińcu podziękowano ludziom kultury za codzienną pracę i pasję

FOT. Urząd Miejski w Lublińcu

W Dniu Działacza Kultury w Lublińcu padły słowa wdzięczności, które zwykle zostają w tle, choć to właśnie one najlepiej pokazują skalę tej pracy. Podziękowania skierowano do Kariny Gatner, dyrektor Miejskiego Domu Kultury, całego zespołu placówki oraz wszystkich, którzy na co dzień budują kulturalne życie miasta. To gest prosty, ale ważny – bo za koncertami, spotkaniami i wydarzeniami stoi konkretna, cierpliwa praca ludzi.

Przekaz był jasny: chodzi nie tylko o organizację imprez, lecz o tworzenie przestrzeni, która łączy mieszkańców, rozwija talenty i daje Lublińcowi własny rytm. W imieniu miasta wyrazy uznania przekazali burmistrz Edward Maniura wraz ze współpracownikami oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Iwona Janic z radnymi.

Złożone życzenia dotyczyły przede wszystkim energii, inspiracji i satysfakcji z kolejnych przedsięwzięć. W takim dniu łatwo zauważyć, że kultura nie dzieje się sama – stoi za nią zespół ludzi, którzy konsekwentnie dokładają do miasta coś więcej niż program wydarzeń.

na podstawie: Urząd Miejski Lubliniec.

Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Urząd Miejski w Lublińcu). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.