Dzień otwarty w Ósemeczce — spotkanie dla przyszłych przedszkolaków

2 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia Dzień otwarty w Ósemeczce — spotkanie dla przyszłych przedszkolaków

Mała porcja przedszkolnej codzienności, duża dawka dobrej zabawy — Ósemeczka otwiera drzwi dla dzieci i rodziców, żeby na spokojnie zobaczyć, jak wygląda dzień w placówce i porozmawiać z nauczycielami. Warto wpaść i sprawdzić, czy to miejsce odpowiada oczekiwaniom malucha.

Kiedy i gdzie będzie Dzień otwarty w Ósemeczce

  • Data: 10 lutego 2026 (wtorek), godz. 16:30
  • Miejsce: Uchodźców 34, 42-700 Lubliniec, Polska
  • Organizator: Przedszkole Ósemeczka
  • Bilety / opłaty: brak informacji — prosimy o kontakt z organizatorem w celu potwierdzenia
  • Rejestracja: brak informacji

Co będzie się działo podczas Dnia otwartego w Ósemeczce

W programie przewidziano krótkie oprowadzanie po salach, spotkanie z kadrą i wspólne, animowane zabawy dla dzieci. Nauczyciele chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące programu zajęć, rytmu dnia oraz opieki nad maluchami. Dzieci będą mogły pobawić się w grupie, poznać nowe zabawki i poczuć przedszkolną atmosferę, a rodzice zobaczyć, jak wygląda codzienność placówki.

Na wszystkich uczestników czeka także pyszny poczęstunek przygotowany przez panie kucharki — mała przerwa na coś smacznego po zabawie.

Dla kogo to wydarzenie?

  • Dla rodziców wybierających przedszkole dla swojego dziecka
  • Dla dzieci, które chcą oswoić się z nowym miejscem i poznać opiekunów

Co warto zobaczyć?

  • Sale zabaw i kąciki edukacyjne
  • Zespół nauczycieli i ich podejście do dzieci
  • Organizację posiłków i bezpieczeństwo placówki

Zaproszenie ma charakter otwarty — to dobra okazja, żeby na żywo przekonać się, czy Ósemeczka będzie miejscem na przedszkolną przygodę.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia