Personalizowane prezenty na ślub. Bestsellery 2022

Co kupić na ślub dla znajomych? Oryginalne prezenty, które nie zrujnują Twojej kieszeni

Prezent na ślub – choćby symboliczny – to niemal konieczność, wprost nie wypada pojawić się na tak dużym i ważnym wydarzeniu „z pustymi rękami”. Czasem państwo młodzi sami ułatwiają zadanie, wskazując zawczasu, co chcieliby otrzymać. Czasem najbardziej praktycznym wyjściem jest przekazanie koperty z gotówką. A gdyby chcieć zdecydować się na coś bardziej oryginalnego?

Oryginalny prezent ślubny – to brzmi ryzykownie.

Rzeczywiście, jest tu pewne ryzyko i wcale nie taka mała szansa, że wybierze się coś, co nie przypadnie młodym do gustu. Zdarza się. Na szczęście dzisiaj łatwiej niż kiedykolwiek odsprzedać można nietrafione prezenty, można też przekazać je kolejnym osobom. Rozwiązanie zawsze się znajdzie, w związku z tym nie ma żadnego naprawdę poważnego powodu, by nie „spróbować czegoś innego”.

A jak mieć pewność, że prezent na ślub będzie trafiony?

Wystarczy tylko bardzo dobrze znać osoby, którym zamierza się wręczyć prezent – co akurat nie zawsze jest takie oczywiste. Można też postawić na prezent personalizowany – co jest zdecydowanie łatwiejsze.

Tak naprawdę przygotowanie personalizowanego upominku wymaga jedynie chwili wolnego czasu i odrobiny kreatywności. Polega ono na zmodyfikowaniu gotowego projektu – uzupełnieniu go np. imionami osób, dla których prezent jest przeznaczony. Tak wygląda to w przypadku grawerowanych kieliszków NA PREZENT ŚLUBNY. Na ich czaszach znalazło się miejsce na imiona państwa młodych oraz datę ślubu. Tu akurat nie potrzeba nawet szczególnej kreatywności, by mieć pewność, że prezent będzie udany.

Grawerowane kieliszki NA PREZENT ŚLUBNY

Innym z pomysłów na personalizowany upominek z okazji ślubu są poduszki z nadrukiem ŚMIESZNY PREZENT NA ŚLUB CYWILNY. To prawda, że przedstawiają się nad wyraz humorystycznie… ale czy cokolwiek w tym złego? Oczywiście, ślub to wielkie i bardzo ważne wydarzenie, ale też jak najbardziej pozytywne. Wiążą się z nim same dobre emocje – śmiało więc można postawić na zabawny upominek i mieć pewność, że świeżo poślubieni będą nim zachwyceni!

Personalizowany prezent na ślub

Kieliszki i poduszki to dopiero początek długiej listy pomysłów na personalizowane prezenty ślubne. Można sięgnąć po te najbardziej klasyczne – jak koszulki z nadrukiem czy kubki. Można też zdecydować się na coś zupełnie innego i zwariowanego. Coś, co na pierwszy rzut oka nie będzie nawet wyglądało na prezent ślubny. Kreatywność i pomysłowość są nieograniczone – i warto robić z tego faktu dobry użytek.

Jeżeli więc zbliża się wielki dzień znajomych, warto pomyśleć o nieco mniej standardowym niż zazwyczaj upominku. Warto podarować im choćby drobiazg – jako dodatek do klasycznego prezentu. Sympatyczny, spersonalizowany podarunek na pewno sprawi im wiele radości i pozostanie z nimi na długo w roli pamiątki. Ostatecznie przecież nie wszystkie prezenty muszą być bardzo praktyczne – i nawet przy pozornie dużych i poważnych okazjach można pozwolić sobie na choć odrobinę luzu.

W poszukiwaniu najlepszych pomysłów na prezent na ślubzajrzyj więc na Crazyshop.pl, gdzie humorystycznych i oryginalnych propozycji na pewno Ci nie zabraknie!