Dekoracyjne listwy przypodłogowe z oświetleniem

Listwy przypodłogowe LED to bardzo interesujący, praktyczny oraz estetycznie prezentujący się produkt. Charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i stosunkowo niskimi cenami. Odpowiednio dobrane do wystroju pomieszczenia, w prosty sposób podnoszą jego atrakcyjność, dodając mu jednocześnie niesamowitego charakteru. Montaż listew przypodłogowych jest prosty i nie wymaga fachowych umiejętności. Wykonane są z niezwykle mocnego i odpornego na zjawiska atmosferyczne poliuretanu, dzięki czemu znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Listwy przypodłogowe montuje się na podłodze w miejscu łączenia ze ścianą. Aby skutecznie wypełniały swoje przeznaczenie, należy wyposażyć je w energooszczędną taśmę oświetleniową LED. Emituje ona rozproszone i atrakcyjne dla oka źródło światła. Listwa przypodłogowa LED efektywnie rozjaśnia pomieszczenie i jest estetycznym dodatkiem dekoracyjnym do każdego typu wnętrz. Dzięki długiej żywotności i niskiemu zużyciu energii jest rozwiązaniem zarówno ekologicznym jak i ekonomicznym.

Innowacyjne listwy przypodłogowe LED to uniwersalny element sztukaterii wewnętrznej, który świetnie sprawdzi się w mieszkaniach i domach urządzonych zarówno w stylu modernistycznym, jak i bardziej klasycznie. Obecnie, bardzo często stosuje się je także w miejscach użyteczności publicznej, takich jak: hotele, bary, restauracje czy urzędy. Ozdobne listwy przypodłogowe to w dzisiejszych czasach absolutne “must have” w kwestii wykańczania wnętrz. Elementy gustownie łączą powierzchnię podłogi ze ścianą, co zdecydowanie wpływa pozytywnie na estetykę oraz wygląd mieszkania.

Produkt został wykonany na bazie trwałego poliuretanu, który chroni ścianę przed potencjalnymi obiciami. Tworzywo jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, jak i również na działanie wilgoci, grzybów czy pleśni. Dzięki temu, bez problemu można je instalować w kuchniach i łazienkach. Dodatkowo, montaż listwy jest bardzo prosty i odbywa się za pośrednictwem dedykowanego kleju.